The D Hotel olarak  ÖZEL YAŞAMIN GİZLİLİĞİNİ KORUMA TAAHHÜDÜ

Bizim için önemli bir müşterisiniz ve size dünyanın dört bir yanında keyifli konaklamalar sunarak özel anlar yaşatmak en büyük önceliğimizdir.
The D Hotel  tümüyle memnun kalmanız ve güveniniz bizim için çok önemlidir.
Bu nedenle beklentilerinizi karşılama taahhüdümüzün bir parçası olarak (ve adını çok duyduğunuz KVKK yani Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'ndan oldukça önce) kişisel verilerinizi koruma kuralları oluşturduk. Bu sözleşmede size verdiğimiz taahhütlerimiz belirtilmekte ve The D Hotel  kişisel verilerinizi ne şekilde kullanacağı açıklanmaktadır.

The D KİŞİSEL VERİLERİNİZİ KORUMAYA YÖNELİK 10 İLKESİ

Yürürlükteki mevzuata, bilhassa Avrupa'da geçerli hale gelen Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı'na uygun olarak, verilerinizin The D Hotel  bünyesinde işlenmesine yönelik aşağıdaki 10 ilkeyi belirledik:
Yasalara Uygunluk: Kişisel verilerinizi yalnızca aşağıdaki durumlarda kullanırız:
Kişinin rızasını aldıysak, VEYA
Kişinin taraf olduğu bir sözleşmenin yerine getirilmesi için gerekliyse, VEYA
Yasal bir yükümlülüğün yerine getirilmesi için gerekliyse, VEYA
Kişinin can güvenliğinin sağlanması için gerekliyse, VEYA
Kişisel verilerin kullanılması meşru bir amacımıza dayanıyorsa ve bu kullanım kişinin özgürlüklerini ve çıkarlarını zedelemiyorsa.
Sadakat: Topladığımız kişisel verileri nelerde kullandığımızı size açıklarız.
Belirlenmiş amaçlar doğrultusunda asgari veri: Yalnızca bizim için gerçekten gerekli olan kişisel verileri toplarız. Aynı sonucu daha az kişisel veriyle elde edebiliyorsak, yalnızca bu verileri kullanacağımız konusunda garanti veririz.
Şeffaflık: İlgili kişileri, verilerini nasıl kullandığımız konusunda bilgilendiririz.
İlgili kişilerin haklarını kullanmaları için olanak sağlarız: Verilerine erişebilir, verilerini düzeltebilir ve silebilir, ayrıca verilerinin işlenmesine itiraz edebilirler.
Saklama süresi: Verileri yalnızca sınırlı sürelerle elimizde tutarız.
Kişisel verilerin güvenliğini, yani bütünlüğünü, doğruluğunu ve gizliliğini garanti ederiz.
Bir üçüncü tarafın kişisel verileri kullanması gerekirse, bu tarafın kişisel verileri koruma imkanı bulunduğunu garanti ederiz.
Kişisel verilerin Avrupa Birliği'nin dışına aktarılması gerekirse, bu aktarım sırasında yasal çerçeveye uyulmasını garanti ederiz.
Kişisel verilerin zarar görmesi (kaybolma, çalınma, hasar görme, kullanılamaz hale gelme…) durumunda, ihlal kişilerin hak ve özgürlüklerine yönelik önemli riskler oluşturma olasılığını gündeme getiriyorsa, bu ihlali veri korunması The D  veri korumaya yönelik 10 ilkesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişim bilgileri maddesinde belirtilen Kişisel Verilerin Korunması masasıyla temas kurun.

SORULAR VE İLETİŞİM
The D Hotel  kişisel verilere yönelik politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle  temas kurun 
info@dhotelcesme.com